YAPIKUR Dekorasyon Hizmetleri

HİZMETLERİMİZ


alçı boyama

ALÇI BOYA HİZMETİ

Biz alçı boya işini severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması yapıyoruz.

ALÇIPAN ASMA TAVAN

Asma tavan, tavanlarda alçıpan yardımı ile oluşturulan led ışıklarla veya ışıksız olarak dekorasyon amaçlı uygulanmaktadır. Görünüm açısından evlerin salonlarında veya ofisler tercih edilen bir tavan kaplama çeşididir. Asma tavanlar dekorasyonu güçlü yapılardır. Genellikle büyük evlerde veya büyük salonlarda tercih edilirler. Spot ışıklı modelleri ile günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

ALÇIPAN BÖLME DUVAR

Alçıpan bölme duvar, binaların duvarlarına standartlara uygun alçı levhaların, metal konstrüksiyon üzerine vida ile tutturulması ile yapılan uygulamalardır. Alçıpan bölme duvar binalara ısı, ses, su ve yangın dayanımını artırmak ve bulunduğu ortama dekoratif bir görüntü katmak için uygulanır.

ALÇIPAN GİYDİRME DUVAR

Alçıpan giydirme duvar araç ve gereçleri ile kesintisiz beton, betonarme, biriket, tuğla, taş vb. gereçlerden oluşan duvarlara uygulanabilmektedir. Uygulanacağı yerin yenileme yapımında, tesisatların gizlenmesinde, yapılabilir. Bu sistem sayesinde TS 825'e uygun ısı yalıtımı ve yangının dayanım talepleri hızlı ve kolay bir şekilde sağlanmış olur.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Biz alçı boya işini severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması yapıyoruz.

METAL ASMA TAVANLAR

Metal asma tavan, modern iç mekan tasarımları için vazgeçilmez yapı elemanlarından biridir. Ürünler genellike 30cm x 30cm ve 60cm x 60cm ölçülerinde üretilmektedir. Çeşitli türleri bulunan metal asma tavan sistemleri bir çok alana kolayca uygulanabilme özelliği ile dikkati çekmektedir.

taş-yünü-asma-tavan

TAŞYÜNÜ ASMA TAVANLAR

Taşyünü asma tavan plakaları bağlayıcı kullanılarak mineral yünden yapılır. Taşyünü asma tavan panellerinin üretimi için perlit, doğal nişasta, geri dönüşümlü kâğıt, geri dönüşümlü tavan döşemeleri ve kilden oluşan doğal bileşenler kullanılır.

YÜKSELTİLMİŞ YER DÖŞEMELERİ

YÜKSELTİLMİŞ YER DÖŞEMELERİ

Yükseltilmiş yer döşemeleri, kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanılır. Mekanlarda gerek duyulan tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdendir. Sunulan alternatif kaplama malzemeleri, yükseltilmiş döşeme...

WhatsApp